Merkezimizin kuruluş amacı; kişilerin hayatlarında yaşadığı rahatsızlıkları ve hastalıkları tedavi etmektir. Bunu yaparken kişilerin sosyal yaşamlarını da desteklemektir.

title

Olumlu zihinler olumlu yaşamlar üretir. -Joyce Meyer
Title Image

Psikolog Hatice Ertuğrul

Home  /  Hakkımızda  /  Psikolog Hatice Ertuğrul

Psikolog Hatice Ertuğrul

28.05.1981 Trabzon doğumludur. Trabzon Lisesi Süper Lise mezunudur. 2001 yılında Golden Horn Haliç Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümüne başlamıştır. 2005 yılında mezun olmuştur. Mezun olunca Davranış Bilimleri enstitüsünde Mesleğe Hazırlık Programına başlamıştır. Burada tüm terapi yöntemleri ile tanışmıştır ve deneyimlemiştir. Deneyimlediği terapi yöntemlerinden Milton Erickson Hipnoterapi ve EMDR Terapi yöntemlerinin eğitimlerini alarak bu terapi ekolleriyle çalışmaktadır. Sonrasın da Aile terapisi, Çift Terapisi, Cinsel Terapi eğitimlerini almıştır. ODM Terapisi eğitimlerini tamamladıktan sonra terapiye olan bakışı tamamen değişmiştir. Kişilerin sonuç alacağı, kısa zamanda hedefine ulaşmasını sağlayacak terapiler yapmaya başlamıştır.

2007 yılında evlenmiştir. 2008 de ilk çocuğu olan kızını dünyaya getirmiştir. 2011 ikinci çocuğu olan oğlunu dünyaya getirdi.

Custom icon
Çocuklarda Davranış

Ruhsal, bedensel ve çevresel nedenlere bağlı iç çatışmalarının davranışlarında ortaya çıkan problemleridir.

Custom icon
EMDR Terapi

Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme çok güçlü bir sağaltım yöntemidir.

Custom icon
Zayıflama Koçluğu

Kişilerin yemeğe yükledikleri anlamları, yeme krizlerinin altında yatan sebepleri yiyeceklere karşı olan zaafları nelerdir.

Custom icon
Milton Erickson

Her danışanın davranış yapısı, düşünce sistemi ve bilinç dışı uygulamalara yatkınlığını göz önüne alarak terapi sırasında kişiye özgü uygulama yapılır.

Custom icon
Sigarayı Bırakma

Hipnoz yönteminde sigara bağımlılığı bilinçaltına yerleşmiş ve bu nedenle otomatikleşmiş güçlü bir bağımlılıktır.

Custom icon
ODM Terapi

ODM yaşamı ve insan doğasını anlatan bir modeldir. İnsan doğasında var olan düzenleyici sistem ile doğal sistem arasında denge kurmaktır.