Merkezimizin kuruluş amacı; kişilerin hayatlarında yaşadığı rahatsızlıkları ve hastalıkları tedavi etmektir. Bunu yaparken kişilerin sosyal yaşamlarını da desteklemektir.

title

Olumlu zihinler olumlu yaşamlar üretir. -Joyce Meyer
Title Image

Hakkımızda

Home  /  Hakkımızda

24+4 | Hayatın ta kendisi

24 her insanda var olan temel duygular, 4 ana karemiz (anksiyete-depresyon-başarı-huzur) hayatımızın temel taşlarını oluşturur. Var olan duygularımızı kabullenmek ve problem yaşayan danışanlarımızı anksiyete ve depresyon karesinden başarı ve huzur karesine taşımak ve orada denge kurmasını sağlamaktır. Adımız bu yüzden 24+4 dür. Hayatın dengeden var olduğuna inanıyoruz ve bunu savunuyoruz.

İnsanın hayatında kendi sitemi ve doğal sistemi vardır. Bu iki sistem arasında denge kurulduğunda, başarı ile huzur karesi arasında denge kurulduğunda ve hayatta bir hedefimiz olduğu sürece peşinden koştuğumuz mutluluğu yakalıyoruz.

24+4 PDM 2015 yılında Psk. Hatice Ertuğrul tarafından kuruldu. Kurulduğu günden itibaren danışan odaklı çalışıyorum. Her kişi özeldir ve her kişiye ayrı bir terapi yöntemi uygulanır. Bünyemizde çalışan psikolog arkadaşlarımla birlikte yoluma devam etmekteyim.

Custom icon
Çocuklarda Davranış

Ruhsal, bedensel ve çevresel nedenlere bağlı iç çatışmalarının davranışlarında ortaya çıkan problemleridir.

Custom icon
EMDR Terapi

Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme çok güçlü bir sağaltım yöntemidir.

Custom icon
Zayıflama Koçluğu

Kişilerin yemeğe yükledikleri anlamları, yeme krizlerinin altında yatan sebepleri yiyeceklere karşı olan zaafları nelerdir.

Custom icon
Milton Erickson

Her danışanın davranış yapısı, düşünce sistemi ve bilinç dışı uygulamalara yatkınlığını göz önüne alarak terapi sırasında kişiye özgü uygulama yapılır.

Custom icon
Sigarayı Bırakma

Hipnoz yönteminde sigara bağımlılığı bilinçaltına yerleşmiş ve bu nedenle otomatikleşmiş güçlü bir bağımlılıktır.

Custom icon
ODM Terapi

ODM yaşamı ve insan doğasını anlatan bir modeldir. İnsan doğasında var olan düzenleyici sistem ile doğal sistem arasında denge kurmaktır.